KONST / Litografier / Litografiskt blad 9333132
nr 933 3132
Friedensreich Hundertwasser
(1928-2000), Österrike
Litografiskt blad, Friedensreich Hundertwasser, 1968, "Inconto con Walter Kampmann", bladets mått: 58 x 71, ej sign, löst blad, 'Giudecca'
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
söndag 21 december 2014
kl 18:21:36
150 kr
500 kr
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
Friedensreich Hundertwasser
Läs mer om Friedensreich Hundertwasser